Harmonogram výstavby

Fáza Začiatok výstavby Ukončenie výstavby
1A SKOLAUDOVANÉ
1B august 2016 marec 2019
2A marec 2018 december 2019
2B september 2018 apríl 2020

Skvelá lokalita

Projekt obytný park Košice Lorinčík – Háje je situovaný v mestskej časti Košice – v blízkosti novovybudovanej časti susednej mestskej časti Košice Pereš, obklopený prírodou. Kedysi samostatná obec, dnes Mestská časť Lorinčík s približne 400 obyvateľmi, je súčasťou mestského obvodu Košice II. Lorinčík leží v malebnom údolí uprostred prírody, takmer bez vizuálneho kontaktu s mestskou infraštruktúrou či mestským osídlením, avšak s dobrou dopravnou dostupnosťou do centra mesta, ako aj do všetkých dôležitých uzlov a zariadení.

Do Lorinčíka jazdí pravidelná linka MHD, navyše na území pripravovaného obytného parku Košice Lorinčík – Háje sú projektované dve zastávky MHD, výstavba komerčných priestorov, ktorá má dotvárať kompletnú občiansku vybavenosť v danej lokalite (kaviarne, reštaurácia, pošta, banka, obchody, lekáreň, ambulancia, služby typu kaderníctvo, kozmetika a pod.). V rámci projektu je uvažované aj s výstavbou materskej škôlky, a realizáciou detských ihrísk, námestia s fontánou a oddychovou zónou so zeleňou.

Objekt Autom
Centrum mesta 12 minút
Letisko Košice 11 minút
Nová nemocnica 13 minút
OC Optima a Cinemax 8 minút
Objekt Autom
Materská škola 4 minúty
Základná škola 8 minút
Golfový klub 7 minút
Vodná nádrž Bukovec 15 minút
cere lorincik

CERE Invest

CERE Invest Lorinčík, s.r.o.
Rastislavova 68, 040 01 Košice

  • CERE Invest vznikla v roku 1990 a zastupuje holandských investorov v oblasti nehnuteľností. Jedná sa o skupinu, ktorá operuje hlavne v strednej a východnej Európe, kam mimochodom spadá taktiež Česká republika a Slovensko. Firma sa pýši silným finančným kapitálom. Náklady na realizáciu všetkých projektov prekračujú celkovú hodnotu až 290 mil. EUR.
  • Svoju ponuku spoločnosť pripravila na základe aktuálnej situácie na trhu s nehnuteľnosťami s tým, že snahou bolo zužitkovať všetky skúsenosti získané z predchádzajúcich projektov skupiny. Cieľom bolo prísť s ponukou, ktorá splní čo najširšie potreby a očakávania ľudí, ktorí hľadajú kvalitné bývanie.

PROJEKTY CERE Invest

  • Skupina investorov sa orientuje na stredne veľké projekty predovšetkým v rezidenčnej oblasti. Ide o kvalitné, avšak cenovo dostupné bývanie. Pre úroveň štandardu bytov, je rozhodujúca potreba a predstavy klienta, klient je ten, kto určuje limity.
  • Nové projekty vznikali na zelenej lúke, rekonštrukciou obydlí, ale aj priemyselných objektov. V projektoch je vytváraný priestor aj pre občiansku vybavenosť, ktorá kvalitu bývania ešte podčiarkuje.
  • Časť výstavby bola orientovaná na takzvané druhé bývanie, ktoré umožňuje plnohodnotné trávenie voľného času.
  • Skúsenosti z viac než 20 projektov priniesli do pozornosti investorov spojenie bývania s prírodou – environmentálne citlivý prístup, úsporu energie – nízkoenergetický štandard, optimalizáciu dispozičných riešení bytov. Snahou je vytvárať komplexy s príjemnou atmosférou bývania podporujúce rozvoj spoločenských vzťahov, ale aj intimitu, viacgeneračné bývanie, bezpečnosť...
CERE_Invest_Na_vyslni CERE_Invest_Rezidencia_1351
conti CERE_Invest_Sky_Barrandov

Conti Development

Conti Development s.r.o.
Devonská 1179/4, Praha 5 – 150 00

  • Conti Development je realitná developerská spoločnosť zo skupiny Conti Real, založenej v roku 2001. Počas svojej existencie realizovala niekoľko bytových rezidenčných projektov, a to predovšetkým v Prahe a na Čeladnej.
  • V súčasnej dobe Conti Development realizuje rezidenčný projekt Sky Barrandov v Prahe s úchvatnými panoramatickými výhľadmi na Prahu a projekt Lorinčík Háje v Košiciach s výnimočnou architektúrou v malebnom údolí uprostred prírody.
  • Dôkazom naplnenia filozofie spoločnosti je získanie ceny absolútneho víťaza Realitného projektu roku 2015 v ČR za projekt Sky Barrandov z dielne svetoznámej architektky Evy Jiřičnej.
Betpres
unicredit_bank
elkem
adoma
koberce
Conti Development