Obytný park
CERE Invest
Lorinčík Háje

  • je vzdialený 7 km od centra mesta Košice
  • je obklopený prírodou, v blízkosti lesov, rekreačných zón, športovísk
  • súčasťou obytného parku bude námestie s fontánou a oddychovými zónami s dvoma MHD zastávkami priamo v obytnom parku

Prečo si vybrať Lorinčík Háje za svoj nový domov?

Ľahká
dostupnosť

Váš nový domov sa nachádza iba 7 km od centra Košíc. Priamo v obytnom parku sú projektované dve zastávky MHD, ktoré vám zabezpečia komfortný prístup do mesta. Taxíkom sa domov odveziete v cene od 5 eur. Výhodou je aj blízkosť nákupného centra Atrium Optima.

Bezpečná
lokalita

Dbáme na bezpečnosť. Zabezpečili sme školský autobus, ktorý zvýši bezpečnosť cestovania vašich detí do škôl. Okolie rezidencie sme vybavili kamerovým systémom na monitorovanie verejných komunikácií.

Dotyk
prírody

Láka vás príroda, ale nechcete sa vzdať výhody mesta? Lorinčík Háje je ideálnou voľbou medzi prírodou a mestom. Stačí si obuť tenisky a vybrať sa s rodinou na prechádzku do lesa.

Voľnočasové
aktivity

Ak patríte k tým, ktorí radi trávia čas so svojou rodinou, Lorinčík Háje poskytuje všetko pre váš spokojný a aktívny život. Vďaka bohatým možnostiam zábavy, športu a oddychu bude každý deň výnimočný.

Veľkorysý
priestor na život

Projekt Lorinčík Háje sme navrhli tak, aby ste mali dostatok priestoru na oddych. Odstupové vzdialenosti medzi domami sú veľkorysé.

CERE Invest

CERE Invest Lorinčík, s.r.o.
Rastislavova 68, 040 01 Košice

CERE Invest vznikla v roku 1990 a zastupuje holandských investorov v oblasti nehnuteľností. Ide o skupinu, ktorá realizuje stavebné projekty hlavne v strednej a východnej Európe, kam spadá aj Česká republika a Slovensko. Náklady na realizáciu všetkých projektov prekračujú celkovú hodnotu až 290 mil. €.

Svoju ponuku pripravila spoločnosť CERE Invest na základe aktuálnej situácie na trhu s nehnuteľnosťami s cieľom zužitkovať všetky skúsenosti získané z predchádzajúcich projektov. Snahou CERE Invest bolo prísť s ponukou, ktorá splní čo najširšie potreby a očakávania ľudí, ktorí hľadajú kvalitné bývanie.

Skupina investorov sa orientuje na stredne veľké projekty, predovšetkým v rezidenčnej oblasti. Ide o kvalitné a zároveň cenovo dostupné bývanie. Pre úroveň štandardných bytov sú rozhodujúce potreby a predstavy klienta, ktorý tiež určuje limity procesu výstavby.

Skúsenosti s viac než dvadsiatkou projektov dali do pozornosti investorov spojenie bývania s prírodou (environmentálne citlivý prístup), úsporu energie (nízkoenergetický štandard) a optimalizáciu dispozičných riešení bytov. Snahou je vytvárať komplexy obydlí s príjemnou atmosférou, podporujúce rozvoj spoločenských vzťahov, ale aj intimitu, viacgeneračné bývanie a bezpečnosť.

Conti Development

Conti Development s.r.o.
Devonská 1179/4, Praha 5 – 150 00

Conti Development je realitná developerská spoločnosť zo skupiny Conti Real, založenej v roku 2001. Počas svojej existencie realizovala niekoľko bytových rezidenčných projektov, a to predovšetkým v Prahe a na Čeladnej. V súčasnej dobe Conti Development realizuje rezidenčný projekt Sky Barrandov v Prahe s úchvatnými panoramatickými výhľadmi na Prahu

Dôkazom naplnenia filozofie spoločnosti je získanie ceny absolútneho víťaza Realitného projektu roku 2015 v ČR za projekt Sky Barrandov z dielne svetoznámej architektky Evy Jiřičnej.

Betpres
unicredit_bank
elkem
adoma
koberce
Conti Development