• Conti Development je realitná developerská spoločnosť zo skupiny Conti Real, založenej v roku 2001. Počas svojej existencie realizovala niekoľko bytových rezidenčných projektov, a to predovšetkým v Prahe a na Čeladnej. Medzi realizované projekty je nutné zahrnúť i výstavbu 18-jamkového golfového ihriska v Ropici na severnej Morave.
  • Spoločnosť sa zameriava na projekty vo výnimočných lokalitách, so snahou vytvárať kvalitné bývanie tretieho tisícročia s veľkým dôrazom na šikovne riešené dispozície, zdravé bývanie, úsporu energií a v neposlednom rade na zaujímavú architektúru.
  • Našim krédom je stavať inak, srdcom. A nie sú to jen prázdne slová, za nami stojí veľa spokojných klientov s osobitým prístupom ku každému z nich . Nejde nám o množstvo, ale o kvalitné, neopakovateľné stavby.
  • V súčasnej dobe Conti Development realizuje rezidenčný projekt Sky Barrandov v Prahe s úchvatnými panoramatickými výhľadmi na Prahu a projekt Lorinčík Háje v Košiciach s výnimočnou architektúrou v malebnom údolí uprostred prírody.
  • Dôkazom naplnenia filozofie našej spoločnosti je získanie ceny absolútneho víťaza Realitného projektu roku 2015 v ČR za projekt Sky Barrandov z dielne svetoznámej architektky Evy Jiřičnej.

Investor
Lorinčík Háje

CERE Invest Lorinčík, s.r.o.
Rastislavova 68, 040 01 Košice

CERE Invest vznikla v roku 1990 a zastupuje holandských investorov v oblasti nehnuteľností. Jedná sa o skupinu, ktorá operuje hlavne v strednej a východnej Európe, kam mimochodom spadá taktiež Česká republika a Slovensko. Firma sa pýši silným finančným kapitálom. Náklady na realizáciu všetkých projektov prekračujú celkovú hodnotu až 290 mil. EUR.

  • Svoju ponuku spoločnosť pripravila na základe aktuálnej situácie na trhu s nehnuteľnosťami s tým, že snahou bolo zužitkovať všetky skúsenosti získané z predchádzajúcich projektov skupiny. Cieľom bolo prísť s ponukou, ktorá splní čo najširšie potreby a očakávania ľudí, ktorí hľadajú kvalitné bývanie.
CERE_Invest_Na_vyslni CERE_Invest_Rezidencia_1351 CERE_Invest_Sky_Barrandov

PROJEKTY CERE Invest

  • Skupina investorov sa orientuje na stredne veľké projekty predovšetkým v rezidenčnej oblasti. Ide o kvalitné, avšak cenovo dostupné bývanie. Pre úroveň štandardu bytov, je rozhodujúca potreba a predstavy klienta, klient je ten, kto určuje limity.
  • Nové projekty vznikali na zelenej lúke, rekonštrukciou obydlí, ale aj priemyselných objektov. V projektoch je vytváraný priestor aj pre občiansku vybavenosť, ktorá kvalitu bývania ešte podčiarkuje.
  • Časť výstavby bola orientovaná na takzvané druhé bývanie, ktoré umožňuje plnohodnotné trávenie voľného času.
  • Skúsenosti z viac než 20 projektov priniesli do pozornosti investorov spojenie bývania s prírodou – environmentálne citlivý prístup, úsporu energie – nízkoenergetický štandard, optimalizáciu dispozičných riešení bytov. Snahou je vytvárať komplexy s príjemnou atmosférou bývania podporujúce rozvoj spoločenských vzťahov, ale aj intimitu, viacgeneračné bývanie, bezpečnosť...
Betpres
unicredit_bank
elkem
adoma
koberce
Conti Development