Bývanie – rozdiely medzi ponúkanými nehnuteľnosťami

K dispozícii sú pre vás exkluzívne radové domy, rovnako tak aj nádherné viladomy. Hlavný rozdiel je rozpoznateľný už z pomenovania týchto stavieb. Poďme sa teda pozrieť na konkrétne vlastnosti a rozdiely medzi nimi. Podotýkame ešte, že v ďalšej fáze projektu pribudnú do ponuky aj bytové domy.

Radové domy

Radové domy sme rozdelili na 3 typy označené písmenami A, B a C. Všetky tieto varianty ponúkajú rôzne počty izieb, rozdielne veľkú úžitkovú plochu a za zváženie stojí taktiež možnosť garáže. Všetky domy taktiež disponujú rôzne veľkými pozemkami, ktoré poslúžia ako na váš oddych, tak aj na záhradné párty a grilovačky. Pokiaľ vám jedno podlažie nestačí, v radových domoch ich máte hneď dve. Šikovne disponované priestory tak splnia všetky vaše očakávania.

Chceli by ste bývať vo svojom vlastnom dome v radovej zástavbe? Poponáhľajte sa! K dispozícii sú už len posledné domčeky.

Viladomy

Na rozdiel od radovej zástavby, viladomy ponúkajú obľúbené bytové bývanie. Zabudnite ale na obyčajné bytové jednotky ako ich poznáte! Nízkopodlažné trojposchodové stavby s malým počtom bytov oplývajú dizajnom, ktorý nadchne každého záujemcu. Pri výbere konkrétneho bytu môžete pozerať na počet izieb, veľkosť terasy, no taktiež vás môže zaujať prítomnosť predzáhradky alebo dokonca pozemku na rôzne využívanie.

Každý byt, každý dom ponúka niečo svojské a osobité. Pokiaľ uvažujete nad bývaním v krásnom prostredí v náručí prírody, no predsa blízko mesta, Lorinčík Háje je pre vás to správne riešenie. Výber konkrétneho typu bývania pritom nemusí byť vôbec oriešok. Príďte nás navštíviť do predajného centra na Žriedlovej 11 (OC Cassovar). Nájdeme vám Váš nový domov!

20.10.2017
Príďte sa pozrieť na model projektu Lorinčík Háje
ČÍTAŤ VIAC
23.10.2017
Vernisáž našej výstavy Pekná / Hezká architektúra
ČÍTAŤ VIAC
24.10.2017
Výstavba nášho komplexu napreduje každým dňom
ČÍTAŤ VIAC
24.01.2018
Otvorili sme vzorový dom!
ČÍTAŤ VIAC
Betpres
unicredit_bank
elkem
adoma
koberce
Conti Development